HISTRI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HISTRI

http://histri.info/
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 STARE UTAKMICE

Go down 
+2
antizagadur
HistriMoela
6 posters
AuthorMessage
HistriMoela
Admin
HistriMoela


Number of posts : 40
Registration date : 2008-11-26

STARE UTAKMICE Empty
PostSubject: STARE UTAKMICE   STARE UTAKMICE Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 5:59 pm

BUZET - UMAG




U vrijeme kad su Histri dosegli vrhunac navijanja Umag je igrao u Buzetu utakmicu koja je odluèivala prvaka 3. lige. RK Umag organizirao je besplatan bus za navijaèe koji je bio ispunjen do posljednjeg mjesta. Osim busa nešto je navijaèa došlo i autima tako da nas je bilo oko 60-ak u Buzetu. Buzet nije imao navijaèku skupinu veæ su se grupirali Torcida, Armada Sovinjak i možda još netko sa strane. Tijekom utakmice navijanje je bilo na dobroj razini, a mi smo provocirali muriju tako što je jedan od nas mahao djeèijim pištoljem u zrak, a maurijaci nikako nisu mogli skužiti dali je pištolj pravi. Poslije utakmice koju je Umag dobio jedan od nas je uletio u teren i došao do jednog od golova, a igraæi Buzeta koji su bili iznervirani poèeli su ka cipelariti u golu. Tada u teren uletavamo mi i njihovi navijaèi te poène masovno naguravanje. Nakon nekoliko minuta situatuaciju je uspijela smiriti murija koja je kasnije imala problema da nas strpa u bus i izvedu iz grada buduæi da je i ispred dvorane došlo do sukoba u kojima je došlo i do razbijanja auta. Sve u svemu atmosfera je bila odlièna, a utakmica je ostala zapamæena po jednom od najuvjerljivijih gostovanja Histra ikada.




UMAG - RUDAR




Utakmica Umag - Rudar jedna je od najaèih utakmica sa navijaèkog aspekta koja se igrala u Umagu. Tjedan dana prije je vladalo veliko uzbuðenje jer se naèulo da dolaze Klošari koji su bili uz nas jedina aktivna i ozbiljna navijaèka skupina u toj treæoj ligi. Standardno skupljanje kod T marketa (današnjeg konzuma kod vojske) je doveo do prvih iznenadjenja. Taj nas je dan bilo oko 40 za razliku od prijašnjih okupljanja kada nas je bilo svega 15-ak. Atmosferu je nabrijao bus pun klošara koji je prošao pored nas i ostavio nas poprilièno iznenaðene. Kad smo stigli ispred dvorane ugledali smo Klošare koji su izgledali opako i bili stariji od nas. Kad smo došli na tribinu atmosfera je bila nabrijana do kraja. Na njihovoj desnoj strani stajalo je 70-ak navijaèa, a sa naše strane nikad veæi broj Histra (200-injak). Obostrano navijanje bilo je bazirano više na meðusobnom vijeðanju nego na bodrenju vlastitih ekipa što je dovelo skoro do meðusobnog obraèuna sredinom utakmice. Meðutim ono što se nije desilo na tribini desilo se u kafiæu na izlazu iz dvorane. Nabrijani Klošari izletili su iz dvorane i tu su poèele letiti boce po svuda. Da ne doðe do veæih sukoba, situaciju je uspijela smiriti murija koje je najedanput bilo posvuda. Na kraju Klošare trpaju u bus i voze doma, a nama je zbog murije propalo kamenjarenje busa koje smo planirali poslije utakmice.

DJIKI
Back to top Go down
antizagadur




Number of posts : 67
Registration date : 2008-11-27

STARE UTAKMICE Empty
PostSubject: Re: STARE UTAKMICE   STARE UTAKMICE Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 1:47 pm

ovako ovi tekstoiv su napravljeni od jednom i ekipa ih posta svaki put uz neku temu.
Vako je bilo, nakon sto nije bilo frke ispred dvorane smo vecinom usli unutra i stali smo se ja i kalach pozdraviti s ekipom torce iz labina i neznam sto je tu cudno, posto smo se znali sa hajduka, a kalach s njima preko neke veze koju neznam i preko repke....
to je trajalo pola utakmice, odnosno oko 10 minuta Basketball ....u medjuvremenu je napdnut ispred dvorane a. i to je dovelo dousijanja....
zagaduru cu samo ovo odgovoriti (sto ce i drugi potvrditi) : bio si uvijek na tribini, uvijek si navijao i tu ti skidam kapu, ali nikad nisi sudjelovao u izradi bilo cega vezanog za grupu (iako nije se izradjivalo ko zna sto ali opet) i osim glasom i dlanom nisi pridonijo nikako drukcije grupi.
Dosta mi je opravdavanja prema tebi, tvojih smsova i poziva di sprdajes me kao ja kapo Histri sto nikad nisam bio i vise necu odgovarati ti jer znam sto je posrijeid a nikad neces to priznati......
ako je kad 90-tih bio prvi covjek na temelju fanatizma,volje i nabrijavanja ostalih to je bio KALACH (koliko god ti to bila kost u grlu trenutno)
Back to top Go down
zagadur

zagadur


Number of posts : 32
Registration date : 2008-11-26

STARE UTAKMICE Empty
PostSubject: Re: STARE UTAKMICE   STARE UTAKMICE Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 2:17 pm

kalachu sve priznajem i da je bio najaktivniji i da je bio najufuraniji u histre ali tebi ne priznajem ništa osim nabrajanja prvih 11 tottenhama iz 90 g..tu si bio najjači.a to da si jedva čekao ovakav forum da možeš isfuravat štorije tu nema dvojbe ni zbora.svom silom želiš biti umaški čika šajo a nisi ni čika a kamoli šajo Twisted Evil
Back to top Go down
mali_zeleni

mali_zeleni


Number of posts : 37
Registration date : 2008-11-27

STARE UTAKMICE Empty
PostSubject: Re: STARE UTAKMICE   STARE UTAKMICE Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 4:56 pm

daj izbrišite te kretenske postove jer ćete ljudima sjebat forum glupim prepucavanjem... uostalom niti jedan od vas dvojice više nije aktivan na tribini a dečki su se dobro potrudili... ovaj forum je osmišljen kako bi se reaktivirali histri jer koliko vidim dečki su nabrijani a to šta imate riješite među vama na kavi...
evo samo da javim kako sam krenuo skupljati neke materiale, slike, video zapise te priče iz davnina sa starijom ekipom pa pošaljem kad se nakupi...
i još jednom sve pohvale dečkima i nadam se da ćemo se sresti negdje na tribini...
Back to top Go down
armada

armada


Number of posts : 26
Registration date : 2008-11-28

STARE UTAKMICE Empty
PostSubject: Re: STARE UTAKMICE   STARE UTAKMICE Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 8:01 pm

...zagi i djiki,ovaj forum nije mjesto gdje bi se vas dvojica mogli prepucavat tko je šta napravio,gdje je ko kad bio i sl...ovo je napravljeno da se dečkima da koj savjet i pomogne ko šta ste vi nama,davali savjete i ideje...
Back to top Go down
Bastrad

Bastrad


Number of posts : 2
Age : 44
Registration date : 2008-12-11

STARE UTAKMICE Empty
PostSubject: SVAKA CAST!!!!!!   STARE UTAKMICE Icon_minitimeThu Dec 11, 2008 11:28 am

[b]STVARNO SVAKA VAM CAST OVO SAM TEK ISKOPO NA NETU I JKO JAKO JAKO AM SRETAN I PONOSAN...

BRAVO ZA TRUD

afro pozdrav sa ravnice Smile
Back to top Go down
Sponsored content





STARE UTAKMICE Empty
PostSubject: Re: STARE UTAKMICE   STARE UTAKMICE Icon_minitime

Back to top Go down
 
STARE UTAKMICE
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
HISTRI :: HISTRI :: POVIJEST-
Jump to: