Age : 37
Registration date : 2008-11-26

poreč - umag Empty
PostSubject: poreč - umag   poreč - umag Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 1:08 am

odlično navijanje, odlična krađa suca! sudci nas počnu krasti i mi ih počnemo vrijeđati a on se uhvati za jaja i podigne ih( kao pušite nam kurac)! za nevjerovati da suci koji su dobili nagradu prošle godine za najbolje suce ide se hvatati za kurac. i lovrinović koji je igrao u drugoj ligi za umag nam je isto uradio kao i sudac kad smo se derali "prodana dušo"
a za plej of d dej su dobili milicajci koji su pratili bus u kojem je bilo oko 20 navijača. prosjek tih navijača je bio max 17, samo 2-3 punoljetna. jesmo li mi navijači najveći problem ove države?Mad
MI SMO HISTRI H(K)ARAMO PO ISTRI cheers

Last edited by chile on Wed Dec 10, 2008 7:26 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
matija

matija

Number of posts : 56

PostSubject: Re: poreč - umag   poreč - umag Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 1:23 am

Suci su sramota ali jbg, skoro cijelu sezonu je tako...A policija nas je trebala zaštiti od poreckih huligana lol! pirat

Age : 37

POREČ - Nije ni bilo dileme da će Umag, i moguće još samo rukometaši Croatia osiguranje Zagreb, u Velog Jožu privući toliko ljudi koliko ih je došlo na utakmicu susjeda, rukometaša Poreča i Umaga. Osamstotinjak gledatelja, među kojima su u dobrom broju bili i Umažani, rijetka scenografija u dvorani Veli Jože, ovaj put je bila «pojačana» i s neočekivano velikim brojem policajaca, onih «običnih» i onih iz interventne postrojbe.

Utakmica je ocjenjena rizičnom, čuli smo prije početka od organizatora, pa je utakmicu osiguravao veći broj policajaca i redara nego što je to uobičajeno.
Laughing

barkun.hr

i još da dodam da me sikjuriti tijekom utakmice pitao u kojoj ligi igra Umag lol!
HistriMoela
Admin
HistriMoela

PostSubject: Re: poreč - umag   poreč - umag Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 3:54 pm

evo sa njihove stranice

U lijepom ambijentu porečke dvorane, pred 800 gledatelja, derbi navijača su dobili gosti. Na žalost po njih, ono najvažnije, na parketu su bodovi ostali u Poreču.

Gledali smo pravu prvenstvenu utakmicu kakva se obično i igra u susjedskim derbijima; nije bilo ljepote u igri, ali zasigurno dobre i čvrste igre u obranama, vratari dobri, ali i dobar broj tehničkih grešaka. Presudila je ipak duža porečka klupa, trener domaćina Saša Ilić je već u 16.minuti promijenio kompletnu prvu postavu, a novitet je i promjena vratara, jer je do tada Ivan Stevanović sakupio samo 2 obrane.

Utakmica je protekla u izjednačenjima do 3:3, da bi u 10.minuti domaćini se prvi puta odvojili na 2 razlike, pa od tada nikad se rezultatski "Umag" nije izjednačavao; Mario Galijot iz kontre u 22.minuti diže prednost na 13:9. Umažani tada koriste prvo isključenje Gorana Gorenca i smanjuju na 2 razlike, ali se na odmor odlazi sa 16:13.

Gostujuća momčad otvara drugo poluvrijeme, ali domaćini koriste svaku grešku i u 32.minuti je neočekivanih 18:13. U narednih 10-ak minuta čas jedna, čas druga ekipa postižu po dva pogotka za redom, a centralna figura tog dijela susreta je Stevan Popov, koji agresivnom igrom u obrani i vrlo efikasnom igrom u napadu drži porečane na 5 razlike. Od 48-51.minute nastaje "mrak" u umaškom napadu, pokretljivi porečani kradu lopte, vratar Željko Hornjak ima niz od 3 obrane, pa Krešimir Maraković i Matija Rađaković poentiraju iz kontre za vrlo visokih 29:21.

Ovo visoko vodstvo je na neki način iznenadilo i domaćine, koji "smiruju" igru, a sastav trenera Jakše Boglića to koristi za konačnih 32:27.

Čestitke svim igračima koji su fer i korektnom igrom doprinijeli ovom dvoboju, a ovoga puta su domaćini bili za nijansu bolji.

Registration date : 2008-12-10

ubjedljivo najbolja tekkma do sad ove sezone a i prvo gostovanje cheers cheers cheers cheers